MČR Masters – informace – průběžně aktualizováno – 19.4.2023

Zde najdete průběžně aktualizované informace k nadcházejícímu MČR Masters v Pardubicích

Přihlášky jsou ukončené, do čtvrtečního rána – 8:00 jsou odhlášky. Poté bude zveřejněna startovní listina. K dnešnímu dni je přihlášeno 290 závodníků s více jak 1100 starty.

Chcete-li bydlet v hotelu Zlatá Štika, kde se koná i večírek, musíte říct při rezervaci heslo „masters“. Jinak vám hotel řekne, že je obsazeno. Míst je v hotelu zatím stále dost.

Startovné se bude platit v hotovosti při registraci. Pakliže jste klub s větším množstvím závodníků a máte zájem zaplatit dopředu převodem, pošlete nám e-mail, pošleme vám fakturu.

Zahraniční závodníci, kteří budete platit v Eurech, prosím snažte se mít drobné. Pakliže nebudeme mít na vrácení drobná eura, budeme vám vracet v českých korunách.

Pro urychlení závodů budou starty prováděny „přes hlavu“.

Závody na 800m a 1500m – dle aktuální situace po odhláškách rozhodneme, zda to vyjde časově 1 dráha / 1 závodník.

Níže je uveden předběžný časový rozpis jednotlivých disciplín. Předběžné rozlosování je uvedeno na IS ČSPS, abyste si tam mohli zkontrolovat vaše přihlášky.

Prosíme mužské členy čtyř nejpočetnějších klubů, aby se převlékali ve čtyřech společných šatnách, které budou označeny jejich názvy = UnBr muži, SCPAP muži, NepM muži a Boh muži.

Vyhlašování výsledků v kategoriích – bude probíhat kontinuálně. Na určeném místě budou vydávány medaile a diplomy.

Vyhlašování výsledků v absolutním pořadí bude prováděno dle situace. Například – Disciplíny 1-10 budou vyhlášeny během disciplín 11+12. Toto bude probíhat na stupních vítězů.

V sobotu si můžete zakoupit v místnosti, kde bude probíhat registrace, triko s logem MČR v ceně 199 Kč.

Večeře v rámci večírku obsahuje welcome drink – Bohemia Sekt a volbu ze dvou jídel – kuře nebo smažený sýr. Večírek bude začínat v 19:00 v hotelu Zlatá Štika, večeři si můžete dát kdykoli. Na jídelním lístku budou označena dvě jídla, která jsou v ceně vstupenky. Pakliže budete chtít něco jiného, můžete mít, ale platíte si pak sami. Součástí večírku bude bohatá tombola, tanec a překvapení. 🙂 Na večírku se dá za nápoje platit kartou. Kapela bude hrát od 20:00.

Těšíme se na vás.

Přejít nahoru