Seznamy cvičitelů, trenérů a rozhodčích

 

Seznam cvičitelů

Benedová Lenka
Dastlík Petr
Filipová Romana
Filipová Simona
Fousková Hana
Hladíková Natálie
Miřejovská Pavla
Pecinová Petra
Průchová Marcela

Sedlák Radek
Svěráková Lucie
Stejskalová Eva

Seznam trenérů

  • I. třídy

Holubová Kateřina                       SY
Klusáčková Jana                   PL
Neterda Tomáš                     PL

  • II. třídy

Burian Luděk                        PL
Kratochvíl Martin                PL
Zemanová Lenka                 PL

  • III. třídy

Blümelová Adéla                          SY
Hromadníková Kateřina   PL

Jehlička David                     PL
Jurica Josef                          PL
Klásek Adam                        PL
Miřejovská Pavla                 PL
Netolická Iva                        PL    SY
Pešoutová Miroslava                   SY
Průchová Marcela               PL
Rejman Matouš                   PL
Rohlíková Aneta                           SY
Rucký Aleš                           PL
Semencová Jolana                       SY
Šimáková Adéla                           SY
Šimáková Kateřina                      SY
Štěrba Michael                                      DP
Štiková Barbora                           SY
Tušlová Iva                                   SY

 

Seznam rozhodčích

  • I. třídy plavání 

Burian Luděk

  • II. třídy plavání

Hámorský Ladislav   
Hásová Eva 
Klásek Adam
Kratochvíl Martin
Lelek Jiří

Nováková Iveta
Nováková Renata 

Rucký Aleš
Zemanová Lenka

  • III. třídy plavání

Avramov Valentýn 
Avramová Kateřina
Benedová Lenka
Blümelová Adéla 
Burianová Zuzana 
Čaban Daniel 
Čejka Pavel 
Čejková Pavlína 
Filipová Romana 
Fousková Hana 
Hromadníková Kateřina
Jakubička Jindřich
Jehlička David
Jurica Josef
Klásek Jan

Knotek Jan 
Knotek Jiří 
Knotek Josef 
Knotková Irena 
Kupka Jan
Laňková Kateřina

Miřejovská Pavla
Neterda Tomáš
Němec Václav
Písaříková Simona

Procházka Josef
Průchová Marcela
Rob Jonáš

Rutová Marcela 
Sedlák Radek
Skořepová Tereza
Starý Zdeněk
Svěráková Lucie 
Štiková Barbora 
Toupalová Marta
Vavřina Petr 
Vavřinová Alena
Vavřinová Katka 

  • I. třídy dálkové plavání

Juška Jiří

  • II. třídy dálkové plavání

Neterda Tomáš
Nováková Iveta  + II. třída zimní plavání   
Štěrba Michael + II. třída zimní plavání

  • III. třídy dálkové plavání

 

  • II. třídy synchronizované plavání

Holubová Kateřina            
Netolická Iva
Pešoutová Miroslava
Sotonová Adéla
Tušlová Iva                    

  • III. třídy synchronizované plavání

Blümelová Adéla
Pešoutová Miroslava         
Rohlíková Aneta               
Semencová Jolana
Šimáková Adéla           

Šimáková Kateřina
Štiková Barbora