Rozpis tréninků

 

Zvolte požadovanou tréninkovou skupinu:

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
06.00
STARS
06.00 - 07.00
STARS
06.00 - 07.00
STARS
suchá příprava
06.00 - 07.00
16.00
STARS
16.30 - 17.30
17.00
19.00
STARS
19.30 - 20.30
20.00

Pondělí

  • STARS
    06.00 - 07.00

Úterý

  • STARS
    06.00 - 07.00

Středa

  • STARS
    19.30 - 20.30

Čtvrtek

  • STARS suchá příprava
    06.00 - 07.00

Pátek

  • STARS
    16.30 - 17.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
06.00
TM1
25
06.00 - 07.00
TM1
25 m
06.00 - 07.00
TM1
25 m
06.00 - 07.00
09.00
TM1
09.00 - 10.00
14.00
TM1
25 m
14.30 - 16.00
15.00
TM1
15.30 - 17.00
16.00
TM1
16.30 - 18.00
TM1
25 m
16.00 - 18.00
17.00
TM1
17.00 - 18.00

Pondělí

  • TM1 25
    06.00 - 07.00
  • TM1
    16.30 - 18.00

Úterý

  • TM1 25 m
    06.00 - 07.00
  • TM1
    15.30 - 17.00

Středa

  • TM1 25 m
    16.00 - 18.00

Čtvrtek

  • TM1 25 m
    06.00 - 07.00
  • TM1
    17.00 - 18.00

Pátek

  • TM1 25 m
    14.30 - 16.00

Sobota

  • TM1
    09.00 - 10.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
06.00
TM2
25 m
06.00 - 07.00
08.00
TM2
08.00 - 09.00
14.00
TM2
14.30 - 16.00
TM2
14.30 - 16.00
TM2
25 m
14.30 - 16.00
15.00
TM2
suchá příprava
15.30 - 16.30
16.00
TM2
suchá příprava
16.00 - 17.00
TM2
25 m
16.00 - 17.00
17.00
TM2
17.00 - 18.00

Pondělí

  • TM2
    14.30 - 16.00

Úterý

  • TM2
    14.30 - 16.00
  • TM2 suchá příprava
    16.00 - 17.00

Středa

  • TM2 25 m
    06.00 - 07.00
  • TM2 25 m
    14.30 - 16.00

Čtvrtek

  • TM2 suchá příprava
    15.30 - 16.30
  • TM2
    17.00 - 18.00

Pátek

  • TM2 25 m
    16.00 - 17.00

Sobota

  • TM2
    08.00 - 09.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
15.00
TM3
skupina 1
15.30 - 16.30

TM3
skupina 2
15.45 - 17.15
TM3
25 m
15.00 - 16.00
TM3
skupina1
15.30 - 17.00

TM3
skupina 2
16.00 - 17.00
TM3
25 m
15.00 - 16.00
TM3
25 m
15.30 - 17.00
16.00
17.00

Pondělí

  • TM3 skupina 1
    15.30 - 16.30
  • TM3 skupina 2
    15.45 - 17.15

Úterý

  • TM3 25 m
    15.00 - 16.00

Středa

  • TM3 skupina1
    15.30 - 17.00
  • TM3 skupina 2
    16.00 - 17.00

Čtvrtek

  • TM3 25 m
    15.00 - 16.00

Pátek

  • TM3 25 m
    15.30 - 17.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
15.00
TM4
25 m
15.30 - 16.30
TM4
25 m
15.30 - 16.30
16.00
TM4
25 m
16.00 - 17.00

Úterý

  • TM4 25 m
    15.30 - 16.30

Čtvrtek

  • TM4 25 m
    16.00 - 17.00

Pátek

  • TM4 25 m
    15.30 - 16.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
06.00
Výběr A + B
06.00 - 07.30
Výběr A
06.00 - 07.30
Výběr A
25 m
06.00 - 07.30
07.00
08.00
Výběr A + B
08.00 - 10.00
09.00
10.00
SG
10.30 - 12.00
SG
10.30 - 12.00
SG
suchá příprava
10.30 - 12.00
11.00
14.00
Výběr A
25 m
14.00 - 15.30
15.00
Výběr A
15.30 - 17.00
16.00
Výběr A
16.00 - 17.30
Výběr A
16.00 - 18.00
Výběr A
16.00 - 18.00
17.00

Pondělí

  • Výběr A + B
    06.00 - 07.30
  • SG
    10.30 - 12.00
  • Výběr A
    16.00 - 17.30

Úterý

  • SG
    10.30 - 12.00
  • Výběr A
    16.00 - 18.00

Středa

  • SG suchá příprava
    10.30 - 12.00
  • Výběr A
    16.00 - 18.00

Čtvrtek

  • Výběr A
    06.00 - 07.30
  • Výběr A
    15.30 - 17.00

Pátek

  • Výběr A 25 m
    06.00 - 07.30
  • Výběr A 25 m
    14.00 - 15.30

Sobota

  • Výběr A + B
    08.00 - 10.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
06.00
Výběr A + B
06.00 - 07.30
Výběr B
06.00 - 07.30
Výběr B
25 m
06.00 - 07.30
Výběr B
06.00 - 07.30
07.00
08.00
Výběr A + B
08.00 - 10.00
09.00
10.00
Výběr B
W
10.00 - 11.00
15.00
Výběr B
suchá příprava
15.45 - 16.45
Výběr B
15.30 - 17.00
Výběr B
15.00 - 17.00
16.00
Výběr B
16.00 - 17.30

Výběr B
suchá příprava
17.30 - 18.00
Výběr B
16.00 - 18.00
17.00
Výběr B
17.00 - 18.00
Výběr B
suchá příprava
17.15 - 18.15
18.00

Pondělí

  • Výběr A + B
    06.00 - 07.30
  • Výběr B
    16.00 - 17.30
  • Výběr B suchá příprava
    17.30 - 18.00

Úterý

  • Výběr B
    06.00 - 07.30
  • Výběr B suchá příprava
    15.45 - 16.45
  • Výběr B
    17.00 - 18.00

Středa

  • Výběr B
    16.00 - 18.00

Čtvrtek

  • Výběr B 25 m
    06.00 - 07.30
  • Výběr B
    15.30 - 17.00
  • Výběr B suchá příprava
    17.15 - 18.15

Pátek

  • Výběr B
    06.00 - 07.30
  • Výběr B
    15.00 - 17.00

Sobota

  • Výběr A + B
    08.00 - 10.00
  • Výběr B W
    10.00 - 11.00
No tréninky available!