Tréninková plavecká stáž s výukou angličtiny v Austrálii

Hezký den,
          uvažovali jste někdy o zahraniční tréninkové stáži pro Vaše děti či Vaše plavce?
Láká Vás dát jim možnost vyjet na delší dobu do světa a tam poctivě trénovat, pravidelně se učit a procvičovat angličtinu? Chcete jim dát příležitost poznat život v cizí zemi, navázat nové kontakty a zažít spoustu nových exotických zážitků.
ANO?
Pak máme pro Vás příležitost tohle všechno jim splnit!!! Organizátoři prestižních plaveckých campů Keep swimming připravují pro zájemce plaveckou tréninkovou stáž s výukou angličtiny a to v atraktivním a exotickém prostředí Austrálie – AUSTRALIAN SWIMMING EXPERiENCE
Tréninková stáž je naplánována v období 14.10 až 22.11.2017 a proběhne v městě Gladstone v Austrálii v plaveckém klubu Gladstone Gladiators pod vedením kouče Toma Froneka, známého jako hlavního trenéra na plaveckých campech Keep swimming.  Stáž je určena mladým plavcům ve věku od 14 do 17 let.
Plavecké tréninky a účast na australských závodech budou doplněny pravidelnou výukou angličtiny, dvoutýdenní docházkou do australské školy a samozřejmě také výlety, společnými akcemi s plavci a rodinami plavců klubu Gladstone Gladiators

Zní to zajímavě?  Chcete vědět více?

Detailní informace o tréninkové stáži, podmínkách, termínech atp. najdete v přiloženém info letáku a v případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat na tomto e-mailu či na telefonním čísle +420 774 424 490. Uzávěrka účastníku je plánovaná 7.9.2017.

Přeji Vám příjemný den a těším se na případnou společnou cestu za zážitky spojenými s plaváním v Austrálii
Martin Hudec, manažer akce
Tel. +420 774 424 490
e-mail:Keepswimmingcamp@seznam.cz