MODRÁ STUHA MĚSTA NÁCHODA

Další ze série závodů pro plavce SCPAP byl 24.ročník „O Modrou stuhu města Náchoda. Celkové hodnocení je jednoznačné – byly to velmi úspěšné závody. V soutěži družstev se našim plavcům podařilo zvítězit a odsunout na druhé místo velmi silný tým Lokomotivy Trutnov, vítěze předchozích osmi ročníků. Konkurenci našim plavců dělali plavci z 19 oddílů. Tři družstva z Polska, další týmy byly např. až z České Lípy, Mohelnice, atd. Mimo toto cenné vítězství se dařilo i v individuálních soutěžích. Celkem naši plavci vyplavali 12 zlatých medailí. Kromě toho jsme získali dalších 18 umístění na stupních vítězů. Vůbec nejúspěšnějším plavcem SCPAP byl Lukáš Balcar se čtyřmi zlatými. Příští víkend se opět bude závodit. Žáci v Praze na Velikonočních závodech a starší plavci se zúčastní Jarního poháru v Hradci Králové.