Krajský přebor 10 – 11 let

příspěvek připravil Petr Dastlík
Prvním a jediným kvalifikačním závodem na Pohár 10-ti letého a 11-ti letého žactva byl krajský přebor ve Svitavách. Díky sourozenců Teplým patřil náš klub mezi úspěšné oddíly. Jan Teplý vybojoval ve svých šesti startech 6x 1. místo vesměs v osobních rekordech. Jeho sestra Karolína pak v šesti startech byla 5x první a jednou druhá. Další stupně vítězů pak vybojoval Jakub Jedlička – 1x 2.místo a 1x 3.místo a Matyáš Bača si jednou doplaval pro bronzovou medaili. Poslední medaili pro náš klub pak vybojovala čtveřice ve složení Matyáš Bača-Ondřej Hodík-Pavel Osinin-Jakub Jedlička, když ve štafetě 4×50 PZ obsadila bronzovou příčku. Ostatní plavci sdi ve většině starů zaplavali nejlepší letošní časy.