Keep swimming camp 2018

Vážení rodiče, vážené trenérky a trenéři, milé plavkyně a plavci,

dovolte, abych Vás informoval o možnosti přihlásit se již teď na 3. ročník výjimečného plaveckého campu „Keep swimming camp 2018“, který proběhne ve dnech 16. – 21.7.2018 v Olomouci.
               „Keep swimming camp 2018“ je tréninkový camp pro mladé nadějné plavkyně a plavce v kategorii 12-16 let.(plus minus nějaký ten měsíc J).
                Na programu budou nejen plavecké tréninky na 25m i 50m bazénu, zaměřené především na vylaďování techniky plaveckých způsobů, ale také diagnostika plavců v nejmodernějším plaveckém bazénu v ČR, v areálu Aplikačního centra BALUO v kampusu Univerzity Palackého v Olomouci. Součástí kempu bude také suchá příprava ve špičkově vybaveném fitness centru a tělocvičnách, přednášky o regeneraci, výživě, motivaci, dopingu, psychologii sportu atp.
                 Na campu počítáme již tradičně s účastí největších osobnosti českého plavání, jakými jsou Květoslav Svoboda a Daniel Málek a opět intenzivně jednáme s řadou osobností světového plavání, které navážou na účast hvězd jako Inge de Bruijn, Aaron Peirsol nebo Ronald Schoeman.
                 O své bohaté trenérské zkušenosti s přípravou špičkových plavců Nového Zélandu a Austrálie se opět přijede podělit hlavní trenér plaveckého campu Tom Fronek.
Jednáme o spolupráci i s dalšími zkušenými a respektovanými trenéry a to je důvod, proč na camp zveme také trenérky a trenéry, kteří budou mít možnost porovnat své tréninkové metody a získat další cenné inspirativní poznatky z oblasti plavecké přípravy.
Další podrobnější informace naleznete v přiloženém info letáku a od ledna také na novém webu campu Keep swimming camp.
                 Kapacita campu je s ohledem na individuální přístup omezena na 35 plavců.
Závaznou přihlášku naleznete v příloze tohoto e-mailu.
Termín uzávěrky prvního kola přihlášek je již 31.1.2018!

Zájem je již teď velký a proto neváhejte a zašlete přihlášku

A POZOR J!!! Bonus!!!
V případě úhrady částky za účast do 31.1.2018 činí sleva z ceny campu 1.000 Kč!!! Detaily k platbě najdete ve formuláři Příhláška.

Neváhejte a využijte možnosti prožít skvělých 6 dní v krásné Olomouci, ve společnosti výjimečných osobností plaveckého sportu a dobré party svých plaveckých kamarádek a kamarádů. J
Těšíme se na Vaše přihlášky!

S pozdravem
Keep swimming J

Martin Hudec, manažer akce tel. +420 774 424 490
e-mail: Keepswimmingcamp@seznam.cz

Přihláška+camp+Keep+swimming+2018 Přihláška+Trenérská+camp+Keep+swimming+2018