Ženy do semifinále

Podle předpokladů postoupilo naše družstvo žen z 1.kola Mistrovství ČR družstev do semifinálového kola, které se poplave o prvním víkendu v březnu v Praze (česká skupina) a v Ostravě (moravská skupina). V úvodním kole startovalo 70 družstev mužů a 66 družstev žen. Šestnáct nejlepších družstev z obou kategorií postoupilo dále.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA V soutěži žen vyhrálo první kolo družstvo Lokomotivy Trutnov před Slavii Chomutov a KSP Kladno. Naše družstvo skončilo šesté. Mezi šestnáctkou postupujících je 10 českých družstev. Pokud by (stejně jako loni) naše družstvo cestovalo na Moravu, postupovalo by z prvního místa… Nutno však zmínit, že za favorizovaná drusžtva Ostravy, Komety Brno či Jihlavy, nestartovaly všechny opory. Ale i přesto je to příjemné :-). Pro pořádek -naše „B“ družstvo skončilo skončilo na 59. místě.
Soutěž mužů vyhráli plavci Komety Brno „A“ před Bohemians Praha a KPS Ostrava. Stejně jako loni, předloni, předpředloni… naši muži nepostoupili a skončili na 28. místě.

Výsledky 1. kola