Adéla v reprezentačních plavkách

Víkend v reprezentačních plavkách prožila Áďa Vavřinová, která startovala v Praze, kam sjeli plavci z 11 států z kategorie starších juniorů.
 PRAHA   Celkem pěti individuálními triumfy a stejnými počtem splněných limitů pro juniorské mistrovství Evropy přispěla Barbora Seemanová k celkovému druhému místu českého týmu v  juniorském multiutkání v rámci závodů Multinations Junior Swimming Meet Prague v Praze Podolí. Na druhé příčce skončilo také družstvo juniorek a tým juniorů obsadil třetí místo.  Dohromady si mladí čeští plavci připsali 12 časů, kterými zaplavali limit pro účast na juniorském evropském šampionátu. Ten zatím ještě Áďa nesplnila, nicméně se ve své hlavní disciplíně přiblížila k osobnímu rekordu, když zaplavala 200 PZ za 2:22,20 a skončila celkově sedmá. Dále se mimo soutěž postavila na start 100 VZ – 59,06 (17.), 50 VZ – 27,54 (17.) a 50 Z – 31,37 (10.). V poslední štafetě na 4×100 VZ dostala šanci v „áčkové“ štafetě, která ve složení Muselová-Duchoslavová-Vavřinová-Seemanová zaplavala čas 3:50,56 a obsadila druhé místo.