Ve víru posledních dní

Ve víru posledních dní, kdy na nás každou minutu padá další a další informace, kde se co nekoná, co nebude, co se třeba jen odloží a co se rovnou úplně zruší, vyvstává asi teď jeden velký otazník – bude olympiáda v Tokiu? Nechme spekulací a počkejme si na oficiální stanovisko MOV.
Nicméně jsem se tady teď chtěl zmínit o dvou zprávách. Jedna se váže k jednomu datumu, na který jsem úplně zapomněl, a to jsou jedny kulatiny, které v pár dní zpět oslavil Michal Štěrba. Jeden čas i člen výkonného výboru našeho klubu, v současné době předseda sekce dálkového a zimního plavání, člověk, který se v plavání, především v tom dálkovém a zimním, ať už jako aktivní plavec (v zimním dosud), tak pak v tom funkcionářském, pohybuje mnoho a mnoho let. Asi vypočítávat jeho úspěchy by bylo na dlouho, tak mu dodatečně popřejme ještě hodně úspěšných let. Hlavně to zdraví 🙂
A ještě jedna zpráva. Zřejmě minutu po dvanácté, ale přeci jenom, to stihla vrátit se domů z přerušeného studia na universitě v USA, Áďa Vavřinová. Teď si musí odbýt 14 denní karanténu. Doufejme, že se všechno tohle brzo přežene a budeme se moci vrátit zase do normálu.
Ta se všichni držte a buďte zdraví 🙂

Přejít nahoru