Titul a rekord pro Pavlu

V sobotu se v Praze uskutečnilo Mistrovství ČR v dálkovém plavání, které bylo přeloženo z Plzně. Plavalo se v otevřeném 50-ti metrovém bazéně. Na startu bylo celkem 14 mužů a 8 žen. Náš klub reprezentovali plavci, kteří se týden připravovali ve Strakonicích v rámci soustředění SCM dálkového plavání.
Pája Avramová Mistrovský titul v kategorii mladších dorostenek vybojovala Pavla Avramová v novém českém rekordu 2:11:15,5, který stačil i v kategorii open na třetí místo a bronzovou medaili. Bronzové medaile pak v kategorii staršího dorostu vybojoval Pepa Jurica, který skvělým časem 2:08:10,5 zaostal necelé tři vteřiny za oddílovým rekordem Martina Lucbauera. V kategorii open doplaval osmý. Druhou medaili vybojovala Renata Nováková, která dohmátla v čase 2:27:34,9. Dalšími plavci byli Dan Čaban, který doplaval čtvrtý v kategorii staršího dorostu časem 2:15:36,7 a Pavlína Kubátová, která však ze třetího místa po uplavání 5800 m vzdala pro zdravotní potíže.