Sportovní park


Projekt Sportovní park Pardubice navazuje na úspěšný projekt z roku 2016. Olympijský park Pardubice, který během 17 dní navštívilo více než 350 tis. návštěvníků. Zachování kontinuity tohoto úspěšného projektu i v letech neolympijských, bylo hlavním motivem pro uspořádání Sportovního parku Pardubice 2017 ve spolupráci se sportovními oddíly a kluby. Sportovní park Pardubice navštívilo v roce 2017 přes 100 tis. návštěvníků
(35 % návštěvníků bylo z Pardubic, 65 % návštěvníků z okolí Pardubic vč. vzdálených destinací Brno, Ostrava, Plzeň, Praha).
V oblíbeném parku Na Špici měl i letos náš klub prezentaci, kterou vedl Jan Knotek. Honza měl připravené video ze závodů nejmladších plavců až po dorostence a dospělí z mistrovských soutěží.
Početné skupiny dětí navštívily stanoviště č.14, kde jim Honza ukázal plavecké pomůcky, vysvětlil plavecké způsoby a činnost našeho oddílu.
Na letáčku byla všem nabídnuta možnost plaveckého výcviku dětí od 2let, pro pokročilé kurzy na 50 m bazénu a závodní plavání.
Děti dostávaly otázky, kde plnily soutěžní úkoly v rámci hrací karty. Za zdolání disciplín obdrželi diplom a medaili..
Součástí sportovního parku máme plavecko – sportovní soustředění od 12.- 16.srpna.

Nový juniorský mistr Evropy na 200 znak Honza Čejka se ve čtvrtek 15. srpna 2019 od 14:30 představil na moderované besídce ve Sportovním parku Pardubice.