Poločas – den čtvrtý

Celá naše skupina

Možná posledním slunným a teplým dnem jsme se ocitli v polovině soustředění. Jak se říká – třetí den je kritický – jsme se i dnes drželi předepsaného programu. Dopolední program začal opět tréninkem v bazénu a kdo se do bazénu „nedostal“ přišla na řadu suchá příprava, kterou jsme vyplnili především hrami a výlety.
Marcela vyrazila se skupinou TM1 opět do Harrachova. Vydali se po stopách ze včerejšího výletu k Mumlavským vodopádům, zamířili ke skokanským můstkům a prohlédli si město.
TM2 začala tréninkem v bazénu a dopoledne zakončili vyřazovací soutěží v hodu na koš, zahráli si v basketbal (kluci vyhráli nad děvčaty 7:2), pak si zakopali penalty a zakončili zápasem v kopané. Odpoledne se vydali opět na výlet do okolo Jilemnice.
Skupina TM3 dnes s Alešem Ruckým se vydala na výlet do Vrchlabí a ušli 12 km, odpoledne se pak na hřišti věnovali sportovním hrám.
TM 4 se věnovala dopoledne hrám – turnaj ve vybíjené, následoval trénink v bazénu a po obědě jsme byli na výletě (fotky jsou ve čtvrteční reportáži) na kopec Kozinec.
Po včerejší „horské etapě“ potřebovali někteří „vypnout“ a dnešní odpolední etapu vynechali. Našli však mnozí, kteří si trasu s Alešem nenechali ujít. Nakonec z toho bylo příjemných 25 km…