Ohlédnutí za domácím šampionátem

Kompletní naše výsledky jsou v níže uvedeném odkazu  😎 

Výpis výsledků

… a teď už vzhůru na prázdniny. Teda ne všichni.
                V přípravě na  Mistrovství světa v dálkovém plavání, které se koná na maďarském Balatonu (15. – 21. července), se v Praze bude připravovat Eňa Štěrbová se svým trenérem Honzou Srbem a poplave 5 km, 10 km a 25 km a štafetu.       
               Honza Čejka pokračuje v přípravě spolu se svým trenérem Martinem Kratochvílem na závěrečném soustředění v maďarském Hajdúszoboszló na vrchol letní sezóny na European Youth Olympic Festival v Györu v termínu 23. – 30. července 2017.
                Na divokou kartu byla nakonec na Mistrovství Evropy juniorů, které se koná ve francouzském Marseille (2. – 5. srpna), nominována Míša Štěrbová na trať 10 km, která se bude do 24.7. trénovat v domácím bazénu a pak se na závěrečnou přípravu přesune do Prahy.  

                A ještě perlička na závěr. Začátkem v srpna nás na rok „opouští“ Kačka Burianová a Áďa Teclová, které na rok odlétají studovat a trénovat do USA. Kačka nabere směr Chicago a Áďa směr Colorado. O jejich působení a osobních zkušenostech budeme na našich stránkách průběžně informovat. Tak hodně úspěchů 😉