Oblastní přebory 10-ti a 11-ti letých

V sobotu 19.11. se v plaveckém bazéně v Náchodě uskutečnil oblastní přebor žactva. Početná výprava (16 závodníků) získala mnoho umístění na stupních vítězú – v soutěži jednotlivců celkem 51 medailí a navíc ještě 4 ve štafetách. V kategorii 10ti letých žaček byla nejúspěšnější Kateřina Avramová (6 medailí), mezi žáky Vojko Štěrba (5 medailí) a Honza Čejka (6 medailí), který navíc vytvořil nový krajský rekord 10ti letých na trati 100Z časem 1:19,3. Mezi 11-ti letými žačkami dominovala Fousková Hana (5 zlatých a 1 stříbrná), Vavřinová Adéla (6 medailí), Burianová Kateřina (6 medailí), Štíková Barča (5 medailí), Bartoníčková Markéta (2 medaile). Mezi chlapci se prosadil Lukáš Balcar (4 zlaté, 1 stříbrná) a Matěj Kábele (4 medaile). Tento závod byl jediným nominačním závodem pro Pohár 10-ti a 11-tiletých žáků a žákyň, proto bylo důležité, aby závodníci zaplavali co nejlepší časy na svých tratích. I tento obtížný úkol splnili na jedničku.