Nejmladší úspěchy z Kolína

(příspěvek zpracovala Lucka Svěráková)

skupina První říjnový den se v 25-ti metrovém bazénu Vodní svět v Kolíně konal IV. Ročník Středočeský pohár pro nejmladší žactvo – Podzimní cena Kolína, kde se sešli plavci nejmladšího žactva z celé republiky. Nejúspěšnější byla Eliška Hlavatá. Vyhrála dvě první místa na 50 m a 100 m prsa, kde na delší trati dohmátla v čase 1:42,2 a zlepšila si osobní rekord o více než 5 sekund. Šimon Hladík si vyplaval na trati 50 m znak 3. místo a na 50 m prsa 2. místo. Anetka Brandýská se umístila nejlépe na 4. místě na 100 m prsa (musím poznamenat, že v září byla nemocná) a Anička Horáková na trati 50 m motýlek získala 12. místo.
Na závodech se také objevily dvě nové tváře našeho klubu – Terezka Procházková a Editka Pozlerová. Obě bojovaly statečně, což dokazuje 7. místo na 50 m prsa pro Editku a 16. místo pro Terezku na trati 100 m prsa.
Holky si také zaplavaly polohovkovou a kraulovou štafetu. Bohužel na umístění to zatím nestačilo. Všichni si vytvořili osobní rekordy a patří jim velká gratulace.