Mistrovství ČR v zimním plavání (prsa)

V sobotu se v Praze v podolském 50-ti metrovém nevyhřívaném bazéně konalo zimní mistrovství ČR v plaveckém způsobu prsa. Teplota vody byla 8,2°C a vzduchu 2,9°C a prezentovalo celekm 122 závodníků. Závod se konal pod záštitou radní hlavního města Prahy Hany Novákové.
Praha medailové sestry NovákovyZa náš oddíl nastoupili k soutěžním bojům hned čtyři plavci. Nejlépe se umístily sestry Novákovy v závodě na 750 m, když Iveta doplavala druhá těsně před mladší Renatou. Obě porazila Magda Okurková z Fidesu Brna. V závodě na 500 m doplavali Jan Kosek šestý a Zuzana Miškovská pátá. Na dorostenecké 250 m trati zvítězil Pepa Jurica.
VÝSLEDKY M-ČR Praha-Podolí zima prsa
V rámci obou mistrovských šampionátů – Brno (volný způsob) a Praha (prsa) – proběhlo vyhlášení nejlepších v tzv. duatlonu. Ani tam se naši plavci neztratili a vybojovali „podijová“ umístění: