Míša skvěle!

mej-2 Velice radostná zpráva přišla z italského Piombina, kde v závodě na 7,5 km obsadila Míša Štěrbová 12. místo! V loňském roce skončila až v závěru třetí desítky a tak si i mírní optimisté tipovali umístění tak lehce za dvacáté místo. Z 26 startujících si pro titul doplavala maďarská plavkyně Janka Juhazs (1:38:01,4), dvě vteřiny za ní doplavala španělská závodnice Paula Ruiz a o 7,2 zaostala domácí Eleonora Brotto. Míša dohmátla v čase 1:42:26,5 (ztráta na vítězku 4:25,1), ale od sedmého místa ji dělilo „jen“ 14,4 sekundy… 🙂 Velké blahopřání. V neděli pak čeká české družstvo start ve štafetě na 4 x 1250 m.
Celkové výsledky najdete na adrese:

V nedělní štafetě se české čtveřici příliš nedařilo. Landsmann-Benešová-Štěrbová-Ludvík skončila časem 1:03:46 na 11.místě se ztrátou 5:49,0 za vítěznou čtveřicí z Německa. Celekm 19 států bodovalo v hodnocení zemí. Česká výprava skončila na 12.místě se ziskem 27 bodů. Vyhrála domácí Itálie (214) před Maďarskem (185) a Ruskem (160).