Letní pohár 10-ti letého žactva

(příspěvek zpracoval Petr Dastlík)

„Těchto závodů se z našeho klubu zúčastnilo pět plavců – Eliška Hlavatá, Aneta Brandýská, Edita Pozlerová, Tereza Procházková a Šimon Hladík. Závodilo se v 25-ti metrovém bazéně v Mladé Boleslavi. Nejúspěšnější byla Eliška, která ze šesti startů byla 5x na stupních vítězů – 2x první, 3x druhá a 1x pátá. Aneta ze šesti startů byla 3x čtvrtá, ale ve všech svých startech si zaplavala osobní rekordy :-). Další velmi pěkné umístění dosáhla Edita, která ačkoliv začala s námi plavat od září 2016, doplavala v závodě na 50 M na 5.místě, když na bronzovou medaili ji chybělo 0,9 s. Tereza startovala pouze 3x, ale i ona všechny své starty proměnila v nejlepší osobní časy. Posledním do party byl Šimon, který si na 50 Z a 100 Z zaplaval osobní rekordy. Jeho nejlepším umístěním bylo 5.místo na 100 Z“, zhodnotil vystoupení svých svěřenců Petr Dastlík.