Konečně doma

Po dlouhých 20 měsících si konečně mohli pardubičtí plavci znovu zaplavat v „domácím“ bazéně. Ve středu 9. května byl spuštěn zkušební provoz, kde mohou zadarmo zatím jen organizovaní plavci využívat k tréninku nový rekonstruovaný 50-ti metrový bazén. Protože je však provoz stanoven na dobu od 8.00 hod do 16.00 hod, musí plavci ještě na dva dny v měsíci květnu jezdit za tréninkem do Chrudimi. V pátek 1.června se však všechno změní a brány nového Aquacentra se otevřou i pro veřejnost.
Co se všechno změnilo? Úplně zmizela skokanská věž a na místě skokanského bazénu vyrostlo aquacentrum se skluzavkou, tobogánem, divokou řekou, s horolezeckou stěnou, 2 skokanská 1 m prkna, 2 vířivky a další. Na místě výměníku vyrostlo wellness se 4 saunami, ledovou komorou, velkou vířivkovou, 2 sprchy s „tropickým deštěm“, Kneippův chodník a další lákadla. Celý 50-ti metrový bazén pak je v nerezové vaně s moderními startovními bloky. Úpně se změnily šatny, které jsou společné. Od pondělí 14.května bude zahájen i zkušební provoz ve wellness zóně.
Na mnohé další novinky si zajeďte na stránky www.aquapce.cz, které budou spuštěny koncem května, ale již teď tam najdete tolik potřebný ceník.