Klubové soustředění začíná – den první

Konečně to začalo! Všichni už natěšeni na novou plaveckou sezónu 🙂
Úderem nedělního poledne vyrazil jeden autobus s vlekem na kola, jeden tranzit s vlekem, jeden tranzit SG a dvě osobní auta směr Jilemnice. Na palubě všech zmíněných dopravních prostředků bylo 65 plavců a 4 trenéři. Na místo ještě dorazila z Račic z M-ČR v dálkovém plavání jedna trenérská posila. Všichni se ubytovali v hotelu Sumó a plavce čekala první fáze v bazénu. Skloubit všechno, aby klapalo jako dobře namazaný stroj, nebylo jednoduché, ale podařilo se.
Všichni se rozdělili do šesti tréninkových skupin. Nejmladší – TM4 – má na starosti trenérka Lucka Svěráková s 15 nejmenšími plaváčky, následovala skupina TM3, kterou dostala na starosti Marcela Průchová a má 9 plavců, skupina TM2 (11 plavců) bude trénovat pod vedením Martina Kratochvíla a jemu bude pomáhat dvojice Honza Knotek a Aleš Rucký, který dorazí zítra, po dnešních 20 km na M-ČR v Račicích, TM1 má 11 plavců a „trápit“ je bude Lenka Zemanová. Devět plavců trenéra Martina Kratochvíla, pět plavců trenéra Tomáše Neterdy a jsme všichni.
Na úvodním soustředění nechybí nikdo z medailistů z letních šampionátů – účastník MEJ, juniorský reprezentant, sedminásobný mistr ČR Honza Čejka, mistryně republiky Áďa Vavřinová (přijede zítra), žákovský mistr Dominik Houf a medailisté z M-ČR Týna Jiránková, Honza Klásek, Kačka Burianová, Adam Klásek a Dan Toman (přijede zítra). Poprvé s námi absolvuje výrazná posila na SG, juniorská reprezentantka a účastnice MEJ Lýdie Štěpánková.
Všichni dnes absolvovali jednu fázi ve vodě, po večeři následoval seznamovací team building a rychle do postele. Zítra jedeme na ostro.

🙂