Keep swimming camp

Vážení rodiče, vážené trenérky a trenéři, milé plavkyně a plavci,
dovolte, abych Vás informoval o možnosti přihlásit se již teď na 4. ročník výjimečného plaveckého campu
„Keep swimming camp 2019“, který proběhne ve dnech 1. – 6. 7. 2019 v Olomouci.

„Keep swimming camp 2019“ je tréninkový camp pro mladé nadějné plavkyně a plavce v kategorii 13-16 let.(plus minus nějaký ten měsíc J).
Na programu budou nejen plavecké tréninky na 25 m bazénu, zaměřené především na vylaďování techniky plaveckých způsobů, v nejmodernějším plaveckém bazénu v ČR, v areálu Aplikačního centra BALUO v kampusu Univerzity Palackého v Olomouci. Součástí kempu bude také suchá příprava ve špičkově vybaveném fitness centru a tělocvičnách, přednášky o psychologii sportu, regeneraci, výživě, motivaci, pravidlech plavání atp.
Na campu počítáme již tradičně s účastí největších osobnosti českého plavání a opět intenzivně jednáme s řadou osobností světového plavání. Již teď máme potvrzenu účast dvou špičkových zahraničních trenérských osobností a jednáme o účasti jedné z největších ikon světového plavání minulých let. Konkrétní jména všech hostů oznámíme v průběhu února.
O své bohaté trenérské zkušenosti s přípravou špičkových plavců Nového Zélandu a Austrálie se opět přijede podělit hlavní trenér plaveckého campu Tom Fronek a s ním přijede letos do Olomouce i výprava australských plavců, takže budete mít příležitost navázat nová exotická přátelství😊
S ohledem na plánovanou účast světově respektovaných trenérů zveme na camp také trenérky a trenéry, kteří budou mít možnost porovnat své tréninkové metody a získat další cenné inspirativní poznatky z oblasti plavecké přípravy těch nejlepších plavců světa.
Další podrobnější informace naleznete v přiloženém info letáku a brzy také na novém webu campu Keep swimming camp.

Kapacita campu je s ohledem na individuální přístup omezena na 35 plavců.
Závaznou přihlášku a další pokyny naleznete v příloze tohoto e-mailu.
Termín uzávěrky prvního kola přihlášek je již 31. 1. 2019.

Zájem je již teď velký a proto neváhejte a zašlete přihlášku

Neváhejte a využijte možnosti prožít skvělých 6 dní v krásné Olomouci, ve společnosti výjimečných osobností plaveckého sportu a dobré party plaveckých kamarádek a kamarádů. J

Těšíme se na Vaše přihlášky!

S pozdravem
Keep swimming J

Martin Hudec, manažer akce
Tel. +420 774 424 490
e-mail: Keepswimmingcamp@seznam.cz

Plavecký kemp 2019 – info leták, popis akce (1)

Přihláška camp Keep swimming 2019

Souhlas GDPR – zpracování osobních údajů KSC 2019 (1)