Kdo tu vůbec je – den druhý

Po snídani se jednotlivé skupiny „rozprchly“ a podle programu začalo soustředění už na plno. Nejmladší skupina TM4 zahájila po snídani suchou přípravu a v deset skákal na hodinový trénink do bazénu. Po špagetovém obědě je čekala pěší túra a v šest měly naplánovanou hodinovou druhou fázi ve vodě. Skupina Lucky Svěrákové má 15 členů a má toto složení:Finková Lucie, Volánek Jan, Procházka Antonín, Morávková Natálie, Havránek Milan,
Lukášová Rozálie, Chovan Alex, Cejnar Marek, Pišta Radek, Hemerka Michal, Němec Kryštof,
Ferenčíková Sofie, Al-Robai Hani, Jirásek David a Rohlík Václav.
Skupina TM3 měla dopoledne stejný program jako nejmladší plavci, po poledním odpočinku je pak čekala suchá příprava a pak i devadesátiminutová porce v bazénu. Skupina má tady v Jilemnice 9 plavců a jsou v ní: Barbora Adamíková, Gabča Dvořáčková, Jana Hladíková, Šimon Odvárka, Matěj Jiroušek, Lenka Rybyšarová, Anička Sauerová, Marie Siantová a Tomáš Válek.
TM2 dnes s Marcelou Průchovou vyrazila na túru za krásami v okolí Jilemnice, po obědě je ve dvě hodiny čekala 1,5 hodiny suché přípravy a 1,5 hodiny v bazénu. Nově vznikající skupina má tady 11 členů – Anetka Brandýská, Štěpán Chmelař, Veronika Helvichová, Šimon Hladík, Lucie Kuryvialová, Jonáš Rob, Jana Rohlíková, Jakub Schuhman, Marek Šeda, Vojta Weinzettl a Natálka Žáková.
Torzo TM1 – pět jejich členů (Tereza Čejková, Maxim Havlena, Dominik Houf, Pavel Osinin a Kája Teplá), absolvovalo dnes program se skupinou „výběr“ – se vydalo na výlet se skupinou TM2, odpoledne je rovněž čekalo 1,5 hodiny suché přípravy, ale ve vodě už rovné hodiny dvě. Pod vedením trenérky Lenky Zemanové plave Terka Čabanová, Natka Hladíková, Filip Jirásek, Vilém Mikula, Jan Pecina a Johana Stibůrková.
Skupina „výběr“ měla trénink ve vodě od 8.00 do 10.00, následoval oběd a pak se celá 19-ti členná výprava vydala na první trénink na kole po trase Jilemnice – Horní Branná – Vrchlabí – Lánov a začalo 10 km stoupání do Strážného. Tam jsme se konečně všichni zase sešli na zmrzlině a sjezdem do Vrchlabí a dále polními a lesními stezkami až do Jilemnice jsme najeli 42 km. Někteří ještě neměli dost a pokračovali ve sportovních hrách až do večeře.

Profil dnešní etapy…

Složení „výběru A“ – Lukáš Balcar, Matěj Holický, Týna Jiránková, Eliška Štichuerová, Lída Štěpánková a dnes večer dojede i Áďa Vavřinová, „B výběr“ – Kačka Apltauerová, Aleš Balcar, Kačka Burianová, Honza Čejka, Adam a Honza Kláskovi, Matouš Rejman, Áďa Teclová, Jan Teplý a dnes dorazí i Dan Toman.
Večerní program nám obstaral MUDr. Tomáš Vrbica se zajímavou přednáškou o faktorech, které ovlivňují náš výkon a o psychice.