Informace k VT Husova bouda 2020

VT Husova bouda – kondiční soustředění se zaměřením na běžky

Termín: 12. ledna 2020 – 18. ledna 2020

Vedoucí akce: Martin Kratochvíl

Trenéři: Jan Kupka, Jana Klusáčková

Odjezd: společně autobusem v neděli 12. ledna 2020 v 11:00 od Aquacentra Pardubice

Návrat: společně autobusem v sobotu 18. ledna 2020 kolem 16. hodiny k Aquacentru Pardubice

S sebou: běžky, obuv na běžky, hůlky, teplé oblečení (kulichy, nepromokavou bundu na hory, funkční spodní termoprádlo, teplé kalhoty na běžky, rukavice), vše ideálně dvakrát. Společenské hry (Aktivity, Dostihy a sázky, Máme rádi Česko, Desítka, Dixit), kapesné (cestou na běžkách vždy zastávka někde na horské boudě na čaj či polévku), v docházkové vzdálenosti Kolínská bouda (možnost sauny), věci na spaní, hygienické pomůcky, elektrický vysoušeč bot, boby (za chalupou je svah).

Skupina TM3 si s sebou bere i sjezdové lyže a vybavení na svah, včetně helmy! Více informací k cenám skipasů atd. podá paní trenérka Jana Klusáčková.

Ubytování + plná penze zajištěna na Husově boudě (Pec pod Sněžkou, Lučiny). S sebou láhev na čaj, pití, malý batoh na běžkařské túry, funkční čelovku.

Finanční spoluúčast: 3 000 Kč zaslat na účet klubu 1202967329/0800 do 8. ledna 2020 (deadline na případné odhlášky ze zdravotních důvodů). Variabilní symbol 808, do zprávy pro příjemce JMÉNO a PŘÍJMENÍ plavce HORY (příklad JAN TEPLÝ, HORY). V ceně zajištěno 6 nocí s plnou penzí, doprava autobusem tam i zpět, trenérské zabezpečení.

Členové skupiny Výběr, TM1, TM2 již na cestu do Krkonoš autobusem budou oblečeni na běžeckou túru. První trasa nás čeká od Hoffmanových bud z Janských Lázní nahoru na Husovu boudu po svých. Tašky s věcmi pojedou rolbou z Pece pod Sněžkou. Skupina TM3 výšlap z Pece pod Sněžkou pěšky na Husovu boudu. S sebou na neděli svačinu, začínáme večeří. Končíme v sobotu obědem.

POZOR !!! V případě nepříznivého počasí se soustředění koná formou pěší turistiky nordic walking.

Přejít nahoru