Dopis z Austrálie (2)

1_imagePo delší době se z daleké Austrálie opět ozval člen našeho klubu David Jehlička. Jeho další postřehy přikládám v lehce upravené – po gramatické stránce – zprávě.

Tak se hlásím podruhé z Austrálie. Od minule se toho moc nezměnilo. Sluníčko pořád pálí, kůže to už jednou nevydržela 😀 Tréninky tvrdé a tělo bolí, ale sílí 🙂 Pár natažených svalů už také bylo, takže bych řekl, že je to na dobré cestě 😀
Nyní píšu po mých prvních závodech z Austrálie. Co se týká prostředí a atmosféry, tak to bylo to super. Nesmím také zapomenout se zmínit o malé skupince českých studentů, kteří si našli čas a náladu mi přijít fandit a psychicky mě podpořit. Abych v tom takzvaně nebyl sám. Pro všechny to byla první zkušenost se závodním plaváním a moc se jim to líbilo. Pro lepsi představu zasilam foto 🙂 Sice lilo jako z konve v některých částech programu, ale na to sem zvyklý z Prahy 🙂 No co se týká mých výkonů, nejsem spokojen vůbec. Sice jsem obsadil dobré umístění, ale časy raději – no coment. Naštěstí budu mít teď druhou možnost a to v Sydney, kde se od 3. do 10. dubna koná Australský národní šampionát. Zde poplavu všechny prsařské distance a doufám, že se mi povede lépe než v Gold Coast. Závěrem snad jen, že děkuji všem, kteří mě na dálku podporují, fandí a věří.
PS: A kdyby jste Davidovi chtěli napsat tak pište na dave.jehlicka@gmail.com

image

2_image