Další ocenění pro Lenku

Ve středu v hotelu Pyramida v Praze proběhlo vyhlášení nejlepších plavců za rok 2011. Mezi oceněnými byla i pardubická dálková plavkyně Lenka Štěrbová, která vyhrála kategorii juniorů. Lenka i v loňské sezóně dokázala, že ve své věkové kategorii patří k nejlepším v republice. Loni startovala na Mistrovství Evropy juniorů, kde skončila na 19.místě. V letošním roce si jako cíl dala start na 1. Mistrovství světa juniorů, které se koná v Kanadě. V prvním kvalifikačním závodě v Českých Budějovicích (17.3.) ji v závodě na 1500 VZ chybělo k limitu necelých 13s. Stejně jako ona a její otec-trenér, i my všichni ji držíme palce, aby se jí to podařilo. V současné době polyká kilometry na soustředění SCM v Nymburce.