Camp Austrálie 2019

Vážení rodiče, trenéři, milé plavkyně a plavci,
na letošním campu Keep swimming jsme Vám na jedné z posledních prezentací představili možnost účasti na plaveckém intenzivním campu v Austrálii, který pořádáme společně s Tomem Fronekem.
Navazujeme tak na úspěšný a povedený camp z loňského roku a současně také vyhovujeme poptávce po opakování či pravidelném organizování campů v Austrálii. Uvažovali jste někdy o zahraniční tréninkové stáži pro Vaše děti či Vaše plavce? Láká Vás dát jim možnost vyjet na delší dobu do světa a tam poctivě trénovat, pravidelně se učit a procvičovat angličtinu? Chcete dát svým dětem příležitost poznat život v cizí zemi, navázat nové kontakty a zažít spoustu nových exotických zážitků?
ANO?
Pak máme pro Vás příležitost tohle všechno jim splnit!!!

AUSTRALIAN SWIMMING EXPERiENCE 2019
Organizátoři prestižních plaveckých campů Keep swimming připravují pro zájemce plaveckou tréninkovou stáž s výukou angličtiny a to v atraktivním a exotickém prostředí východního pobřeží Austrálie.
Tréninkový camp je naplánován v období od 28.1. do 12.3.2019 a proběhne v městě Gladstone na východním pobřeží Austrálie v plaveckém klubu Gladstone Gladiators pod vedením kouče Toma Froneka, známého jako hlavního trenéra na plaveckých campech Keep swimming.
Stáž je určena mladým plavcům ve věku od cca 14 let. Intenzivní plavecké tréninky a účast na australských plaveckých závodech budou doplněny pravidelnou výukou angličtiny, dvoutýdenní docházkou do australské školy a samozřejmě také výlety a společnými akcemi s plavci a rodinami plavců klubu Gladstone Gladiators.

Zní to zajímavě? Chcete vědět více?

Detailní informace o australském campu, podmínkách, termínech atp. najdete v přiloženém info letáku a v případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat na tomto e-mailu či na telefonním čísle +420 774 424 490. Uzávěrka přihlášek je plánovaná do 20.10.2019. Počet účastníků je omezen na 10 plavců. Vážným zájemcům o camp zašleme obratem přihlášku a další doplňující informace.

V případě zájmu kontaktujte:
Martin Hudec, manažer akce
Tel. +420 774 424 490
e-mail:Keepswimmingcamp@seznam.cz