Aktuální zprávy

Do složky dálkového a zimního plavání byly přidány Sportovně technické dokumenty s programem jak akcí v zimním plavání na tento rok, tak s programem závodů Českého poháru v dálkovém plavání pro letošní rok.

Ve složce „Termínová listina“ pak program všech plaveckých akcí v letošním roce, kterou budeme průběžně doplňovat. Nově se v pravé části objevuje pět nejbližších závodů, které naše plavce čekají.

Přestože první větší akcí je 1.kolo Mistrovství ČR družstev, které se jako krajské kolo plave 18.února ve Vysokém Mýtě, absolvuje naše juniorská reprezentantka Míša Štěrbová svůj první reprezentační křest na závodech „Meeting Internazionale Giovanile do Nuoto“ v italském Viareggiu. Na těchto závodech tradičně startuje česká juniorská špička a tak ve čvrtek 2.2.2012 spolu s dalšími sedmi reprezentanty vyrazí na Apeninský poloostrov.

Do soutěže družstev pak pravděpodobně přihlásíme celkem 4 družstva (uzávěrka je 2.2.). „B“ družstva budou složena z větší části plavci žákovských kategorií, doplněna budou o starší plavce. „A“ družstva budou usilovat o postup do semifinále (loni postoupili pouze ženy).