Akce „SPORT PRO VŠECHNY“ pro širokou veřejnost!

SPORT CLUB PLAVECKÝ AREÁL PARDUBICE pořádá již tradičně v rámci projektu „SPORT PRO VŠECHNY“ tři akce zaměřené pro širokou veřejnost. Všichni, kteří mají chuť skočit do bazénu a nechat si změřit a zapsat čas do společných tabulek, mají nyní šanci!

Naši trenéři Vám budou k dispozici v těchto termínech:

1. OTEVŘENÉ PLAVECKÉ ZÁVODY

  • 20. března 2013 (1. kolo)
  • 12. června 2013 (2. kolo)
  • 9. října 2013 (3. kolo)

2. Akce 19. ročník PARDUBICKÉ STOVKY

  • 10. dubna 2013 (1. kolo)
  • 14. listopadu 2013 (2. kolo)

3. Akce „O NEJRYCHLEJŠÍHO PLAVCE PARDUBIC“

  • 19. září 2013

Do projektu jsou zapojeny základní a střední školy, sportovní střediska SC PAP, kurzy plavání a dále se mohou účastnit i ostatní oddíly trénující na padesátimetrovém bazénu v Aquacentru Pardubice.

Vítáni jsou všichni zájemci z řad veřejnosti, kteří mají chuť se do akce zapojit a kteří například chodí pravidelně třebas jednou týdně plavat kondičně do drah veřejnosti. Stačí se přihlásit u trenérů SC PAP, kteří v daný den budou mít na sobě červená trička s logem klubu! Čas Vám bude změřen na stometrové trati (2 bazény) a zaznamenán do tabulek. Tyto tabulky potom budou zveřejněny na stránkách oddílu či v prostorách Aquacentra.

Neváhejte a přijďte poměřit své plavecké síly s ostatními Pardubany! První akce již ve středu 20. března od 14.00 do 20.00! Stačí si na pokladně Aquacentra koupit vstup do 1. zóny (50 metrů bazén, fitness) a ve vymezených hodinách se nahlásit našim trenérům. Vstupné je na 1 hodinu 55 Kč (pro abonenty 40 Kč).

Další informace budou průběžně zveřejňovány na tomto webu. S pozdravem kolektiv SPORT CLUBU PAP 🙂