9.ročník Jarní ceny Prahy

V sobotu 13.4.2013 se konal v Plaveckém stadionu v Podolí již 9. ročník Jarní ceny Prahy, kterou pořádá Plavecký oddíl TJ Bohemians Praha. Z Pardubic přijelo do Prahy 9 plavců SCPAP, kteří závodili v kategorii starších žáků.

Na těchto kvalitně obsazených závodech se na stupně vítězů probojovala Adéla Vavřinová na 200 motýlek. Tuto trať kterou plavala poprvé v životě, zaplavala velmi pěkný čas 2:45,16 a obsadila třetí místo. Třetí místo vybojoval také Lukáš Balcar na trati 50 volný způsob velmi pěkným časem 0:28,18. Adéla i Lukáš i všechny své ostaní starty proměnili v umístění v první desítce, ve které se umístili i další plavci našeho družstva ( K. Burianová 3x, H.Fousková 2x, M Kábele 4x a Z. Starý1x). Další závody na plavce této kategorie čekají hned příští týden v Jihlavě.