2., 3., 2×5., 2×6. a 7.

Kačka Burianová Druhým dnem pokračovalo mistrovství ČR dorostu. Nejprve přišly na řadu slabší rozplavby na 400 PZ, kde plavala Pavla Avramová. Zaplavala čas 5:36,65, což v konečném pořadí stačilo na 16. místo. Ve svém jediném startu se v téže disciplíně představil Pepa Jurica a jeho čas 5:27,74 stačil až na 14. místo. Druhou disciplínou bylo 200 VZ, kde si Adéla Teclová časem 2:14,85 zajistila postup ze šestého místa do finále, Pavla Avramová skončila 22. časem 2:22,29. Ve stejné disciplíně si Lukáš Balcar vylepšil nejlepší osobní čas, ale stačil jen na umístění na konci druhé desítky (19. – 2:09,36). Na doplňkový start na 100 P si „odskočila“ Adéla Vavřinová a skončila jedenáctá časem 1:19,56. Dvoustovka znak a čas 2:33,39 nestačil Kačce Burianové k postupu do finále a skončila desátá. Naopak Anča Šádková pokračovala v dalším skvělém vystoupení a zlepšeným časem o pět sekund až na 2:32,55 si vybojovala své první „mistrovské“ finále osmým místem. Dvojnásobné finále budeme mít na 100 M zásluhou Adély Vavřinové (1:06,34 – 4.) a Míši ŠtěrbovéAdéla Vavřinová 100 M